Küçük Sihirli Siyah Taş!

   Neredeyse yüzyıldır Dünyanın her köşesindeki kadınların  gardolaplarında itina ile sakladıkları Küçük siyah elbiseleri ( kısa adı ile LBD yani  little black dress) kadınlar için çekiciliğin zerafetin baştan çıkarıcılığının simgesi haline gelmiştir. Günümüzde de Neo-Gotik moda akımının cazibesini en romantik düzeyde özetlemektedir. Küçük siyah elbiseler, kadınların gözünde popüleritesini her daim korumuş ve bir klasik olmayı başarmıştır.

Kadınların bu küçük zarif siyah elbiseleri, çok çeşitliliği her durumda kullanılabilirliği ile Ayrıca ipek gibi gösterişli soluk bir tendeki duruşu, şarap renkli dudaklarla, koyu renkli saçlarla olan mucizevi bütünleşmesinin baş döndürücü güzelliği ile, kadınların vazgeçilemezi oldu. Fakat bu doğal birleşmenin ortaya çıkardığı bir eksiklik ise, kadınları yeni bir arayış içerisine itti. Nihayet kadınlar kendilerini ayna da izlerken buldular. Bir şeyler eksikti, bu çekiciliği ve güzelliği, zenginliğin ifadesi cazibenin büyüsü ile bütünleştirmek gerekiyordu. Kadınların hassas duygusal yanlarını çok iyi analiz eden ve kadınların acı çekmelerini önemseyen tasarımcılar,  küçük siyah taşları (kısa adı ile LBG little black gem)buldular.

Moda tasarımcılarının sihirli dokunuşuyla küçük siyah elbiselerin küçük siyah taşlarla buluşması artık gerçekleşmişti. Birçok giyim tarzını tamamlayan bu çarpıcı değerli taşlar günümüzde zenginliğin ve tarzın ifadesi olmuştur. Bugün siyah pırlantalarda en popüler dönemini yaşamaktadır. Müthiş parlaklığıyla göz alıcı güzelliği ile siyah pırlantaların az bulunurluğu yüzünden talepleri karşılamakta güçlük çeken tasarımcılar, günümüzde mücevher üreticilerinin kapısını aşındırmaktadır.

sertifika1