Hakkımızda

Şirketimiz, ticari faaliyetlerine 1990 yılında toptan değerli yarı değerli taşlar satış ofisleri ve mağaza işletmeleri ile İstanbul ve Antalya'da Kuyumculuk sektörüne girerek başladı.

2004 yılında gelindiğinde Uluslararası mücevher sektöründe işe başlama kararımız ile uzak doğu'da yaptığımız yatırımlarla değerli yarı değerli mücevher taşların ticaret merkezlerinde, mücevher İşleme ham Elmas kesim Tesisleri kuruldu. Faliyetlerimiz, İthalatımız ve İhracatımız ile Türkiye'de Mücevher sektörüne, Dünya pazarlarına ham, işlenmiş değerli, yarı değerli taşlar, mücevherler temin ederek devam etmektedir.

VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Türkiyede takı mücevher sektöründeki kazandığımız başarılarımızı, ulaştığımız bilgi birikimini deneyimlerimizi, uluslararası ticaret'te elde ettiğimiz üretici kimliğimizi, kurumsal geleneklerimizde koruyarak tasarım ve üretimde sektörde ilklerin markası olmak için kullanıyoruz. Firmamız, Türkiye'de sürdürdüğü ticari faliyetlerine e ticarette, internet mağazacılığınıda ekleyerek e ticaret sektöründe 2020 yılına kadar ilk üçe girmeyi hedeflemektedir. İlişkilerimizde dürüstlük ve objektifliğe önem veren, toplumsal değerlere saygılı, değişim ve gelişime açık olan şirketimiz, paylaşmayı esas alarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimiz hakkındaki düşüncelerini daima önemseyerek kendini geliştirir.

SONSöZ

Bizler kazandırıyor, kazanıyor ve paylaşıyoruz.

Saygılarımızla

Diamonds Kuyumculuk

sertifika1